Ettepanek / Предложение

Liikumine nagu teada on tervise pant ja jalgrattasõit üha enam populaarsust koguv liikumis ja liiklemisviis.

Kuid jalgratast, eriti kui neid on peres mitu on vaja ka kusagil hoida.Korteris…jah hädaga muidugi saab, kuid hea lahendus see kindlasti pole.Samas on meil keldris kasutamata, aastaringselt köetavad, lukustatud, valgustatud ja

küllaltki avarad ruumid.

Minu ettepanek oleks järgmine:  Kohandada üks sellistest ruumidest, näiteks I trepikoja keldris, majaelanike jalgrataste aastaringseks hoiuruumiks.Kulud kannaks mõistagi selles ruumis oma jalgratast hoidvad majaelanikud.Kui meid oleks küllalt palju siis usun, et see kulu ei tuleks liiga suur.Niisiis selleks, et saada ligikaudset ettekujutust sellise ettevõtmise vajalikkusest ja võimalikkusest avasin KÜ kodulehel vastava küsitluse. Ja otse loomulikult ootan teie ettepanekuid ja kommentaare siin selle loo all
 —————————————————————————————————- Движение как известно залог здоровья и один весьма популярный способ подвигаться, это езда на велосипеде.
Да, но его необходимо где-то хранить.Можно конечно худо-бедно и в квартире… но это не дело, сами понимаете.
Мое предложение следующее. Приспособить часть подвального помещения, например в 1-ом поьезде для круглогодичного хранения велосипедов. Расходы, понятно понесли бы те кто свой велосипед там хранит.Если нас желающих будет достаточно много, думаю эти расходы были бы вполне терпимы. Итак чтобы получить представление о том возможен ли этот проект я открыл на домашней странице КТ опрос. Прошу вас высказать свое мнение, комментарии и предложение здесь ниже .

2 ответы
 1. Anonüümne
  Anonüümne says:

  Krt 29.
  EI MITTE MINGIL JUHUL! Sellise valveta ruumi olemasolu + jalgrattad on info levimisel tõmbenumbriks sulidele. Arvestada tuleb, et lukk ei ole takistuseks varastele. Niigi on sagedasti vaja välja ajada trepikojast kodutuid ja joodikuid, siis lisanduvad veel ka kahtlase väärtusega kodanikud.
  Lisaks leidub meie maja elanike hulgas inimesi, kellede mõttelaad on: mis väljaspool minu korterit, see pole enam minu mure. Sellised inimesed on hooletud maja üldkasutatavate ruumide uste lukustamisel.

  Ответить
 2. KÜ juhatus
  KÜ juhatus says:

  Julgen pisut mitte, et vaielda vaid selgitada.
  Ka mina ei paneks oma ratast ühe lukukeeramise kaugusele välismaailmast. Siin ongi see koht kus ma rääkisin kulutustest.
  Vaja on arvatav ruum eraldada vaheseinaga teistest, nii, et sissepääs oleks sõltumatu ja üksainus.
  Teiseks on vaja veel ühte korralikku ust.
  Kolmandaks trellitada seespoolt aknad.
  Ja neljandaks elektroonilist valvesüsteemi, andur-koodilukk-alarmkell, nii et pääseks lahti põrgulärm kui labi esimese ukse sissetungija ei sisesta 30 sek jooksul koodi või keegi lõhub akna.
  Barjäär aknatrellide, sisemise ukse ja rattaluku näol jääb selleks hetkeks veel läbimata.
  Loomulikult pole täielikku pokajoket olemas, kuid lõpuks oleneb kõik sellest kui palju ettevõtmise osanikud tihkavad selle asja õnnestumise heaks panustada

  Ответить

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.