Lugupeetud korteriomanik! Уважаемый владелец квартиры!

 
Lugupeetud korteriomanikud !
 
Edastan teile elektrooniliselt 2014 aasta aastaaruande ja 2015 aasta majandustegevuse aastakava projekti , võrdluseks  kehtiva 2014 aasta aastakava ning väikese kaaskirja. Sellega seoses on mul teile palve :
 
KUI TE SAITE NEED DOKUMENDID KÄTTE JA EI VAJA NEID DOKUMENTE PABERKANDJAL SIIS ANDKE MULLE SELLEST KINDLASTI TEADA VASTATES SELLELE ELEKTRONKIRJALE  PAARI PÄEVA JOOKSUL !
 
Sellega on võimalus hoida kokku raha ja materjali, sest kolmapäeval ma tellin nende paberite ( 12 – 13 lehte igaleühele) trükkimise koguses mis vastab vajadusele.  Paberid saavad teile kätte toimetatud ka siis kui selleks peaks kasutama kullerit või tähitud kirja mis on omakorda  meile kõigile kulukas ettevõtmine. Sellepärast on hea võimalus loobuda meie raha kokkuhoidmiseks paberitest.
 
Kui te ei saa avada manuseid siis leiate need dokumendid  Skydrive lingil mis asub siin:
 
Samuti asub sama teade KÜ kodulehel http://yhistu77a.blogspot.com/
Уважаемые владельцы квартир !
Посылаю вам в электронном виде следующие документы : План-проект экономической деятельности на 2015.г. для сравнения действующий план 2014.г, годовой отчет за 2014.г. и маленькое разъяснение к ним. Связи с этим у меня к вам большая просьба:
ЕСЛИ ВЫ ПОЛУЧИТЕ ЭТИ ДОКУМЕНТЫ И НЕ НУЖДАЕТЕСЬ В БУМАЖНЫХ КОПИЯХ, ДАЙТЕ МНЕ ОБ ЭТОМ ЗНАТЬ ОТВЕТИВ НА ЭТО ПИСЬМО В ТЕЧЕНИИ ПАРУ ДНЕЙ!
Так мы сможем экономить деньги и материал  (12 – 13 страниц  каждому ) так как во среду я закажу тогда распечатывание этих бумаг  только в нужном объеме.  Бумажные копии будут доставляться вам даже если для этого по требуются услуги курьера.  Так что вы можете сэкономить наши деньги отказавшись от бумажек
 
 
Если вы не можете открыть приложения то фаилы доступны и здесь на Skydrive
 

Lugupidamisega,

Guido Koidik
KÜ Paldiski mnt 77a
Juhatuse esimees
Telefon 56601257
E-post: yhistu77a@hotmail.com
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.